НОВОСТИ ЭЦП Воскресенье, 23.06.2024, 21:49
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | | Регистрация | Вход
» Меню сайта

» Мини-чат

» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

» Форма входа

Главная » 2017 » Июль » 3 » Як вберегтися від кібер-атаки
06:22
Як вберегтися від кібер-атаки

Резервная копия в МЕДКЕ:

Адміністрування > Параметри системи > Резервне копіювання

· Зберігати попередню робочу копію програми
Встановлена галочка в цьому полі включає функцію збереження робочої копії програми за вказаним шляхом перед оновленням.
 
Перед кожним оновленням програми, автоматично створюється архів бази даних (zvit.fdb). Якщо під час оновлення виникла будь-яка помилка, система відновлює дані з цього архіву. За замовчанням, після процесу відновлення (з помилками чи без) файл архіву бази даних видаляється.
Якщо в цьому полі встановлена позначка, архів бази даних не видаляється, а зберігається у каталозі, що вказав користувач. При цьому можна відновити дані попередньої робочої версії програми в будь-який момент.

 

Зверніть увагу!!! При кожному оновленні папка, що містить архів бази даних очищується від файлів попередньої робочої копії програми, а на їх місце зберігаються нові.

При закритті програмного комплексу є можливість вибору створення резервної копії, як поточного підприємства, так і всіх підприємств, що ведуться в програмі.
На даній вкладці реалізована можливість встановлення за замовчанням створення резервної копії при закритті програми.

Для того, щоб активувати створення резервної копії за замовчанням, встановіть галочку в полі Здійснювати резервне копіювання перед закриттям програми.

Стають доступними для заповнення наступні налаштування:

 

· Тип резервної копії
Із списку, що випадає, оберіть тип створення резервної копії: для поточного підприємства або для всіх підприємств, що присутні в програмі.
· Розташування резервних копій
Вкажіть шлях до каталогу, куди система розміщуватиме та зберігатиме створені резервні копії.

Передбачена можливість зберігати не всі резервні копії, а обмежену задану кількість резервних копій.
Для цього встановіть галочку в полі Зберігати тільки.. та вкажіть кількість останніх створених резервних копій, що потрібно зберігати за вказаним шляхом.
Попередні резервні копії, що перевищують кількість заданих, безповоротно видаляються.
Якщо в базі ведеться декілька підприємств, то для кожного підприємства створюються окремі резервні копії та зберігаються в указаній кількості.

Після активації даної функції та внесення потрібних налаштувань, при закритті програмного комплексу, за замовчуванням будуть встановлені обрані параметри:

Загальні поради:

-У першу чергу – потрібно встановлювати останню актуальну версію операційної системи з останніми оновленнями.

-Необхідно постійно оновлювати програмне забезпечення, яке використовується повсякдень, лише з офіційних джерел.

-Обов’язкова наявність останньої версії антивірусного програмного забезпечення. Користуйтеся надійними антивірусними програмами для захисту своєї системи від вимагацького ПЗ. Не вимикайте функції евристичного аналізу, оскільки вони допомагають програмі виявляти такі зразки криптолокерів, які ще не виявлялись формальними методами.

-

Налаштуйте дієву систему відновлення, щоб зараження шкідницьким ПЗ не змогло назавжди зруйнувати ваші персональні дані.

Найкращий спосіб — створювати дві резервні копії: одну для зберігання у хмарному сховищі (не забувайте користуватися службою, що автоматично здійснює резервне копіювання ваших файлів), а ще одну — для зберігання на фізичному носії (портативний жорсткий диск, флеш-накопичувач, додатковий портативний комп’ютер тощо).

По завершенні від’єднуйте ці сховища від вашого комп’ютера. Ваші резервні копії стануть у пригоді також і в тому разі, коли ви випадково видалите критично важливий файл, або станеться збій жорсткого диска.

-

Нікому не довіряйте, так як будь-який обліковий запис може бути скомпрометовано, і з облікових записів друзів у соціальних мережах, колег чи партнерів з онлайнових ігор можуть надсилатися шкідливі посилання.

Ніколи не відкривайте вкладень, що містяться в електронних листах від незнайомих людей.

Кіберзлочинці часто розсилають підроблені електронні листи, що на вигляд дуже подібні до сповіщень, які надсилають електронною поштою онлайновий магазин, банк, поліція, суд або податковий орган, спокушаючи отримувачів натиснути на шкідливе посилання та вводячи в їхню систему шкідливе ПЗ. Цей метод називається "фішинг".

-

Увімкніть в налаштуваннях "Windows" на своєму комп’ютері функцію "Відображати розширення файлів".

При цьому буде набагато легше помічати потенційно шкідливі файли. Тримайтеся подалі від файлів з такими розширеннями, як ".exe", ".vbs" та ".scr".

Шахраї можуть використовувати кілька розширень, щоб замаскувати шкідливий файл як нібито відео, фото чи документ (наприклад, 11111.avi.exe або doc.scr).

-Якщо ви виявили на своєму комп’ютері нестандартний чи невідомий процес, негайно від’єднайте його від інтернету або інших мережевих підключень (таких як домашнє підключення Wi-Fi) — це дозволить запобігти поширенню зараження.

Також скористайтеся порадами Івана Примаченко із Prometheus:

– Будьте обережні з файлами, які вам надсилають інші люди – перевіряйте їх антивірусом і здоровим глуздом (малоймовірно, що хтось надсилає вам "Скаргу з податкової" у форматі zip-архіву) перед відкриттям. Варто проігнорувати незвичні листи, листи від невідомих респондентів тощо.

– Оновіть операційну систему, браузер і антивірус до останніх версій.

– Налаштуйте резервну копію всіх необхідних вам в роботі файлів за допомогою DropBox чи інших аналогічних програм – в разі, якщо ваші файли будуть зашифровані вірусом, ви зможете відновити старі версії файлів з резервної копії.

Просмотров: 408 | Добавил: НовостиЭЦП | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
» Поиск

» Календарь
«  Июль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

» Архив записей

» Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz


  • Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz